Sanal Sunucu

7/24 Teknik Destek Garantisi İle Yüksek Performanslı SSD Diskli Sanal SunucularSanal Sunucular

Paket Adı İşlemci CPU Ram Disk Lokasyon Trafik Aylık Fiyat Yıllık Fiyat
VDS 1 Intel® Xeon E5-2696 v2 1 1 GB 25 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

30.00 ₺

Sipariş Ver
VDS 2 Intel® Xeon E5-2696 v2 2 2 GB 40 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

50.00 ₺

Sipariş Ver
VDS 3 Intel® Xeon E5-2696 v2 2 4 GB 50 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

75.00 ₺

Sipariş Ver
VDS 4 Intel® Xeon E5-2696 v2 4 4 GB 60 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

100.00 ₺

Sipariş Ver
VDS 5 Intel® Xeon E5-2696 v2 4 8 GB 80 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

150.00 ₺

Sipariş Ver
VDS 6 Intel® Xeon E5-2696 v2 8 16 GB 100 GB SSD İstanbul 1 Gbps / Limitsiz

290.00 ₺

Sipariş Ver

Sanal Sunucu Avantajları

Teknik Destek

Her zaman destek alabileceğiniz uzman ekibimiz ile karşılaştığınız teknik sorunlarda yardım alabilirsiniz.

%100 SSD Altyapı

Son teknoloji %100 SSD diskler sayesinde sunucunuzun okuma ve yazma hızı daha performanslı olur.

Yapılandırabilir Sunucular

Satın aldığınız bulut sunucunuzun işletim sistemi, kontrol paneli, web sunucusu gibi özelliklerini istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum

Tüm kurulum ve özel konfigürasyonlar uzman kurulum ekibimiz tarafından en yüksek verim ve performansı sağlayacak şekilde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hazır Sunucu Şablonları

Satın aldığınız bulut sunucunuza Centos7, Debian7, Ubuntu 14, Cloud Linux, Windows 2012 R2, 2016 ve 2019 işletim sistemlerinden istediğiniz herhangi biri, en optimize ayarlar ile kurularak teslim edilir.

Ultra Güvenlik

Güçlü Firewall ve Anti DDoS koruması sayesinde barınan bulut sunucunuzda web uygulamalarınıza yönelik gelebilecek saldırılardan korunabilirsiniz.

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal sunucular, ana sunucunun sistem kaynaklarının (işlemci, ram bellek, disk, internet gibi) bir sanallaştırma yazılımı aracılığıyla bölümlendirilip paylaştırılması ile elde edilen sunuculardır.

VDS kelimesinin İngilizce açılımı Virtual Dedicated Server olup, anlamı Sanal Adanmış Sunucu şeklindedir.

VMware ESXi, VMware firmasının ürettiği bir sanallaştırma teknolojisidir. Donanım seviyesinde sanallaştırma yaparak fiziksel sunucuya en yakın performansı elde etmemizi sağlar. İzole bir altyapıya sahip olup, güvenli ve performanslı bulut sunucu ortamı sağlar.

VDS sunucu hizmetleri paylaşımsız, hosting hizmetleri ise paylaşımlı hizmetlerdir. VDS sunucu hizmetlerinde kendinize ait fiziksele en yakın işlemci, ram bellek, disk gibi sistem kaynaklarını tüketebilirken, hosting hizmetleri üzerinde sistem kaynaklarını diğer web sitelerle birlikte ortak olarak kullanmaktasınız. Dolayısıyla, VDS sunucularda daha fazla performans elde eder, daha fazla işlem kapasitesine sahip olursunuz.

VDS sunucu hizmetlerinde CentOS 6 ve 7, Ubuntu 16 ve 18, Windows Server 2012 ve 2016 işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Ancak, Windows Server işletim sistemine sahip sunucular için minimum 2 GB ram bellek miktarına ihtiyacınız vardır.

VDS sunucu hizmetlerinde CentOS Web Panel, CyberPanel, cPanel, Plesk, Directadmin gibi bilinen popüler kontrol panellerini kullanabilirsiniz. Bu paneller haricinde de diğer kontrol panellerini de kullanabilirsiniz, ancak firmamız sadece bu belirtilen paneller için teknik destek hizmeti sunmaktadır.

VDS sunucu hizmetleri, siparişin oluşturulmasını takiben maksimum 24 saat içerisinde iş yoğunluğuna göre teslim edilmektedir. Fakat, ortalama olarak 2-4 saat içerisinde sanal sunucunuzu hazırlayıp teslim etmekteyiz.

VDS sunucu hizmetlerinde sorumluluk alanımız; sunucunun ilk kurulumu, online olması, açma kapama ve yeniden başlatma işlemleridir. Bunun haricinde teknik destek ve yönetimsel destek sunulmamaktadır.